Форекс та його аморальний підтекст

foreksФорекс ? це організація, яка займається обміном іноземної валюти, так званий міжбанківський валютний ринок. У світі Форексом називається торгівля валютою. В Україні Форекс використовуються у більш вузькому колі. Під цим розуміється ризикована купівля-продаж валютою тільки завдяки банкам, котрі співпрацюють із установами за власні кошти із використанням кредитів клієнтів, або центри, що означає здійснення спекулятивних фінансових маніпуляцій, що надаються під заставу в кредит певної суми.

Форекс не є біржою. Він уособлює в собі неформальну сітку фінансових стосунків між ринковими учасниками всього світу.

На Форексі відбуваються певні маніпуляції із валютою, а саме:

торгівля та вкладання,
ризикована купівля-продаж,
хеджування,
регулювання.

Форекс поділяють на декілька частин:

1. постановлення валюти здійснюється лише на другий день опісля дня виконання маніпуляції;
2. поставлення валюти проводиться довше ніж два дні;
3. проведення одночасно вищеназваних маніпуляцій.

У нашій державі Форекс виник по закінченню ХХ століття. Цей період співпав із започаткуванням вільних ринкових відносин. Спочатку такий процес діяв лише всередині банків, проте не всіх. Валютні закони забороняли вільно підписувати контракти, при чому ризикованої природи. Через це такий процес був реальний тільки у банках, котрі могли маніпулювати великою кількістю валюти без нагляду Національного банку.

Через це українці довелось дізнавались про Форекс лише завдяки дилінговим центрам. У 2012 році стало заборонено здійснювати маніпуляції без готівки купівлі-продажу валюти задля заробляння на різниці, встановлено, що такого роду послуги надаватимуться лише деякі банки.

Форекс голосно говорить про переваги, які надають вклади у нього. Ліквідність є найголовнішою перевагою, на його думку.

Ліквідністю називають спроможність активу перевтілюватись у валюту через деякий час, але з затратами. Якщо ж цей час невеликий, то, звісно, — менші затрати, тому ринок та актив — ліквідніший, що й є основою такого ринку. Чому ж Форекс забезпечує повну ліквідність? Далі продемонстровано його порівняння іншими ринками.

— Кількість клієнтів.

Зобразіть в своїй уяві, що здійснюєте купівлю та продаж будинків (товар, ніби, має широкий попит). Яку кількість покупців, з котрими можна укласти угоду на даний момент ви нарахуєте? Мабуть, ні одного. А яку кількість покупців налічується за один день? Нехай, декілька. На Форекс за декілька секунд можна укласти угоду з тисячами особами, які мають з банком фінансові відносини.

— Забезпечення реклами товару.

Під час продажу будинку існує необхідність вкласти гроші в рекламу. Якщо ж Ви здійснюєте продаж одних грошей на Форексі за інші, то варто подати заявку у потік, що призведе до її видимості усім трейдерам. Передача інформації на такій швидкості зведе витрати до мінімуму.

— Простота в укладанні угод.

Договір купівлі-продажу на Форексі укладається за декілька секунд, адже згода на здійснення оплати вже являється угодою з вартістю та деякими іншими умовами.

— Обсяги маніпуляцій та довершена конкуренція.

Ринок Форекс належить до ринків, які мають довершену конкуренціїю, в якому ніхто з учасників, окрім монетарної влади, не впливає значно на ціну. За розрахунками обсяги на валютному міжбанку вищі за весь європейський та американський ринку разом. Форекс є реально найбільшим ринком.

— Час купівлі-продажу.
Так як Форекс здійснює свою роботу двадцять чотри години на добу, тому доступний він будь-коли, що є відмінністю від бірж, котрі працюють лише за графіком, який не завжди співпадає з часовим поясом.

Затрати купівлі-продажу.
Затрати купівлі-продажу на Форексі є надзвичайно низькими, що надає торгівлі привабливості, що відрізняє його посеред інших ринків.

На перший погляд, Форекс – реальний спосіб заробити грошей, при чому без фізичних зусиль.

Люди, котрі вперше дізнались про ринок Форекс, думають, що варто спробувати. Адже все здається достатньо простим. Варто зробити вклад, а далі ? справа Форекса. В Україні цього зробити пересічній людині не дозволено законом. Проте більшість з вас погодиться, що це не є негативним для українців.

Ринок Форекс має дві сторони: позитивну та, звичайно, негативну. Про позитивні сторони викладено вище. Чи існує аморальний зміст? Думаю, що на рахунок моралі чи аморалі кожен вирішить самостійно.

На безлічі сайтах компаній, які надають можливість послуг Форекса, можна помітити, що обсяг такого ринку близько трильйони доларів. Це реально відповідає дійсності. Валютний ринок світу — це Interbank Market, в якому всі операції проводяться досить активно. Великі банки та уряди — діючі особи.

Існує ще один учасник — пересічна людина. Адже безглуздим є порівняння трейдера в Лондоні, якому доступна вся інформація, котра дозволяє бачити ринок повністю, і пересічної людини, що вирішила зі чотирстами доларами стати мільйонером.

У Західних країнах різного роду ризиковані маніпуляції з Форексом здійснювались в минулому столітті. Невеличкі компанії запрошували наївних клієнтів, обіцяли великий заробіток на ринку валюти, в якому людина, з незначним капіталом, мала змогу придбати безліч різної валюти, а пізніше продати вже значно дорожче. Ненав’язливо пояснювали такі нюанси, давали на підпис папірець про ризикованість. Так і відбувався процес.

Пізніше придумали винайшли довірливе управління валютою. Людина могла принести кілька десятків тисяч умовних одиниць та віддати їй на управління «експертам».

Місяць по тому вкладнику показували липовий папірець-документ. В документах йшлося, що рахунок виріс удвічі. Людина на крилах щастя могла принести ще значну суму. Пізніше клієнту говорили, що його гроші не зникли, а просто зависли. Щоб вирішити таку ситуацію треба принести ще деяку суму. Через певний час людині демонстрували фальшиві звіти про те, що справи йдуть на краще. Все повторювалось.

Такі історії існують про появу Форекса. Правда чи вигадка — вирішить кожен особисто.

Отже, Форекс — брехня для людей, котрі не навчились в ньому заробляти. А не зміг навчитись з тієї причини, що думає про легкі гроші. Заробляють на Форексі виключно завдяки своєму складу мислення. Та й вкладати доведеться на початковому етапі в якісну освіту. Без достатньої обізнаності втягуватись туди. Не кожному покликано бути трейдером.

Не треба вірити всьому негативу в мережі про трейдерів, які заробляють нереальні гроші. Адже той, хто дійсно пристойно заробляє ? ніколи не буде виставляти свій дохід на загальний огляд. Все інше ? спроба привернути нових клієнтів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.