Шлюб — це добровільний, рівноправний союз між жінкою і чоловіком, спрямований на створення сім’ї, санкціонований юридично, мета якого — створення сім’ї, її легалізацію в суспільстві, встановлювати подружні і батьківські права й обов’язки.
І це та трактовка шлюбу, яку вчені і суспільство нав’язує студентам та молодим людям. На мою думку, цей термін з 1 боку передає економічні та побутові відносини, а з іншого боку робить його лише суспільним обов’язком.
Я вважаю , що шлюб — це багатогранна , міцна структура, яка тримається на взаємній довірі, теплих та щирих взаємовідносинах , люди повинні бути близькі за духом , рухатися в однаковому напрямку, а не як в байки Крилова «Лебедь ,Щука и Рак» кожний в своєму напрямку, і немає ні кінця , ні краю ,і винних теж немає. Тому, на мою думку, молоді люди , перш ніж одружитися , повинні друг друга добре пізнати та мати спільні цілі , прагнення , бо вже наукою доведено , що 2 однакові людини , за характером, за натурою , за прагненням у спільному житі не можуть побудувати серйозних та довгих відносин , це як мешкати по сусідству чи з сестрою , чи з братом, чи куди набагато гірше –конкурентом, який тебе постійно і дратує , і мотивує до нових звершень.
А в найкращому випадку будувати відносини з перших почуттів , сильних та незабутніх ,як пише видатний письменник наших часів Є. Асадов «Не існує 2, 3 кохання…» . Тому , що в 1 почуттях люди розкривають свою душу ,особисті переживання, драми , тяжкі життєві обставини , яскраві моменти життя, найпотаємніші й незбагненні звичайному слухачу чи читачу, найщасливіші дні , бо інколи цим днем може стати якась зустріч , яка змінила все твоє життя ,ти відчула що ніколи й не жила до того моменту, а не Чемпіонат Міжнародного рівня, який для когось міг бути вершиною Великої Мрії.
А якщо ж тобі здалися перші відчуття лише забавою та досвідом , то не втрачай часу на різні балачки, берись до справи , пізнавай себе та світ , й не помітиш як змінив ти світ в собі!
Однак , тепер вже є сім’я. І хочу я розкрити поняття!
Стабільність шлюбу – що ж це може бути? Лише довіра , розуміння, порада, досвід чи натура? Від чого ж все ж таки залежить?
Я виділяю такі типи проблем , пов’язаних із стабільністю:
1. Економічний-базується на підвищених матеріальних можливостях (якщо чоловік фінансує родину , то поведінка його може бути як авторитарною , так і ліберальною, коли «я свої функції чоловіка виконую , залиште мене у спокої», тобто повна байдужість на сім’ю)чи навпаки на матеріальних недоліках ( коли чоловік знаходиться лише в самому початку своєї кар’єри , а жінка прагне цей процес прискорити своїми «не мотивуючими словами», після чого в чоловіка з кожним разом втрачається прагнення до Великої Мети , чи взагалі щось зробити для своєї сім’ї, чи навпаки , коли жінка заробляє більш чоловіка й цим пишається , показуючи чоловіку ,хто в домі господар, що часто призводить до алкоголізму чи розпадом шлюбу; чи так і живуть в злиднях з постійними сварками , не роблячи нічого задля зміни ситуації).
2. Моральний-базується на тому, що в людей абсолютно різні інтереси , а період закоханості пройшов й починають стосунки бачити під іншим кутом.
3. Соціальний-кожен с пари з різних соціальних кругів( батьки проти , які роблять усе, щоб подружжя розпалося чи хтось один виріс в кар’єрному зрості і побачив для себе більш « краще майбутнє», але без 2 половини).
4. Інтимний-хтось когось з подружжя не влаштовує( чоловіка жінка , причини можуть бути різні , починаючи з того , що жінка дуже полюбляє критику та порівняння з конкурентами до прихильностей чоловіка до різноманітних , непристойних продуктів сучасної індустрії.
5. Здоров’я-коли хтось хворіє тяжко , а в найближчому оточенні з’являється молода особа, котрою 1 з подружжя зацікавлюється більш, ніж своєю половинкою, чи в найгіршому випадку-нездатність мати дітей.
Стабільність у сім’ї залежить від багатьох факторів . Основними з них є життя одним цілим , все задля блага сім’ї, відсутність егоїстичних намірів задля себе і на шкоду сім’ї.
Так що всім раджу прислухайтесь до коханих, не будьте байдужими й живіть у мирі й злагоді.