Всі люди хочуть, щоб до них ставилися справедливо. Тоді світ стане ідеальним, коли люди стануть справедливими один до одного. Часто ми стикаємося в світі з тим , що життя не справедливе. Усі люди різну за характером, зовнішністю, вдачею. Людини сприймає якщо інша людина гарна від природи і здорова ,а інша ні ,то це несправедливо. На даний час легко здається, що можна купити за гроші. І тому ми розчаровані в нашому світі, адже в світі нашому немає справедливості.
Справедливість — це коли люди ставляться один до одного так, як хочуть, щоб люди ставилися до них. Кожен з нас може ставитися зі справедливістю до інших. Потрібно щоб люди були уважні до близьких, ставилися добре до навколишніх, йшли до своєї мети без шкоди іншим. Тільки там можна зробити наший світ справедливим , а не так як зараз війнами.
Потрібно бути справедливим ,поважати інших, думати так як ти думаєш , але ж все таки прислухатися також до інших людей. Вчинити потрібно справедливо означає чинити не так як тобі хочеться, а так, щоб ці дії приносили користь не тільки тобі одній а й навколишньому людям. Несправедливі люди це такі люди які роблять все навпаки людям, аби на зло, аби не так як всі бажають. Все наше життя залежить від того наскільки ми самі виховані і також на скільки ми розуміємо проблеми інших.
Всі люди мають свої права і обов’язки . Людина кожного дня намагається зробити свої певні обов’язки. Відчути себе справедливою людиною, що вона сьогодні зробила хороший вчинок. І з чистою совістю повертатися до себе додому і радіти життю. Інколи ми вважаємо що щось зробили не правильно, несправедливо до інших людей і почуваємо себе пригніченим, засмученим, неспокійним.
Мораль людини в суспільстві про все погане і хороше, зло і добро, а також про правильне і неправильне. Мораль це сфера оцінок і правил людини. Коли людина каже « ой ця дівчинка така красива» , то це вже належить до оцінювальних висловлювань людини. А якщо вимога наприклад «потрібно порахувати поки ти не відійшов від каси» то це належить вже до правил тобто до нормативних висловлюваннях.
Мораль регулює поведінку людини у побуті, у політиці, у нації, у сім’ї. Метою моралі це навчити людину буди моральною , а також і щасливою. Якщо людина буде щасливою то вона розуміє свої вчинки, що вона вчинила, чи ні.
Основою моралі є як і добро так і зло. Кожна людина робить в своєму житті і добро, і зло. Але більшість людей добро. А також моральна свідомість – людина повинна обрати певну цінність, певну ціль. Моральна людина повинна буди в першу чергу справедливою . Якщо людина справедлива , а також якщо вона справедливо ставиться до рідних, близьких, знайомих, та навіть якщо не знайомі потрібно до всіх ставитися справедливо.
Кожна людина справедлива по своєму. Адже одні можуть просто справедливо вчинити тільки собі на користь. А інші навпаки морально а не справедливо. Але я думаю що більшість людей справедливо моральні.
Право людини записано в державі. Кожна людина може вчинити певну незгоду але в неї є на це право . Але якщо щось зробить не так як записано в правах людини то вона буде покарана.
Найважливіші цінності нашого суспільства зараз з життям і нашим здоров’ям стоїть мораль а також суспільна мораль. Громадянин має право на те щоб якщо в випадку його почнуть ганьбити гідність, честь чи робочу репутацію засоби масової інформації він має право вимагати через суд грошову компенсацію.
Мораль звичайно є опорю права за допомогою її наша держава утверджує усі норми моралі, а також вони сприяють зміцненню морального авторитету людини права. І звичайно вдосконалюється норми моралі і звичайно норм права людини.
В моралі є дуже багато функцій така як виховна допомагає людини орієнтуватися в житті її цінностей в житті. Вона допомагає не як розумово а більш як уявити і відчути. Саме завдяки моралі в світі в нас передається досвід з покоління в покоління. А насамперед формується в людини уявлення про добро і зло. Справедливості , що сприяє їхньому самовдосконаленню.
Мораль людини орієнтує не тільки в повсякденному житті. Адже якщо її рівень моральної культури також залежить від того як людина поступить в тій чи іншій ситуації. Людина буде прагнути до добра. Також обирати свій життєвий шлях подолання і розв’язання різноманітних особистих проблем.
На даний час дуже важко говорити про справедливість. Адже в нашій країні гинуть люди , проливається кров. Коли людину спитати про справедливість , то людина не говорить про себе , про якусь особистість , а про когось іншого. Всі думки людини переходять на нашу владу, на закони, на інших людей. А людину яку запитали залишається осторонь від запитань.
Також крім людської справедливості насамперед є Божа,а вона пов’язана з любов’ю і милосердям. Але людська справедливість є також суб’єктивною і не завжди, вона безкорислива.
Можна зробити висновок що милосердя це і є справедливість, поєднана з безкорисливою любов’ю. Справедливість моралі починається із вас, зараз, і тут. Тому потрібно пам’ятати що справедливість це не наказ для вас це те твоє власне рішення . Яке ти рішення приймеш таке й воно буде. Тому потрібно спочатку гарно обдумати мудро, а вже потім і діяти. Але ви ніколи не здавайтеся ідіть до кінці адже за нашу справедливість потрібно боротися.